Сільська рада
села Підлужне, Костопільського р-ну, Рівненської області

Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

 

Загальні відомості: сільський голова Підлужненської сільської ради Шпоняк Юрій Олександрович

Члени сім’ї декларанта: дружинаШпонякК.В., син Шпоняк Д.Ю., батько Шпоняк О.К., мати Шпоняк Л.М.

Відомості про доходи: загальна сума сукупного доходу декларанта, одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 10003 грн., загальна сума сукупного доходу членів сім’ї декларанта одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 71664 грн.

Відомості про нерухоме майно: у власності декларанта не перебувають земельні ділянки та інше нерухоме майно. У власності членів сім’ї перебувають земельні ділянки загальною площею 34750 м², житловий будинок загальною площею 88,6 м².

Відомості про транспортні засоби: у власності декларанта не перебувають транспортні засоби. У власності членів сім’ї декларанта перебувають легкові автомобілі VOLKSWAGENTRANSPORTER, 2005, ВАЗ 21043;  2001 року, трактор МТЗ-82, 2013 року.

Відомості про вклади в банках, цінні папери та інші активи: коштів на рахунку у банках у власності декларанта немає. Коштів на рахунку у банках у власності членів сім’ї декларанта немає.

 

 

Загальні відомості: секретар Підлужненської сільської ради Ткачук Марія Леонідівна.

Члени сім’ї декларанта: батько Ткачук Л.К., мати Ткачук О.А.

Відомості про доходи: загальна сума сукупного доходу декларанта, одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 82974 грн., загальна сума сукупного доходу членів сім’ї декларанта одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 92236 грн.

Відомості про нерухоме майно: у власності декларанта перебувають земельні ділянки загальною площею 2704 м², ½ житлового будинку загальною площею 35,1м². У власності членів сім’ї перебувають земельні ділянки загальною площею 22050 м², у користуванні житловий будинок загальною площею 48 м².

Відомості про транспортні засоби: у власності декларанта не перебувають транспортні засоби. У користуванні членів сім’ї декларанта перебуває легковий автомобіль ВАЗ 21011; 1,3, 1980 року.

Відомості про вклади в банках, цінні папери та інші активи: сума коштів на рахунку у банках у власності декларанта 2704 грн., сума коштів на рахунку у банках у власності членів сім’ї  декларанта 1105 грн.